Oleg Stulov:

KUIDAS TAASTADA TERVIS 4 KUUGA?

Nüüdseks pole juba kellegi jaoks saladuseks, et meie organism funktsioneerib tänu bioenergiale, mida akumuleerivad ja jaotavad energeetilised tsentrid, paljudele tuntud „tšakrate“ nime all.

Tšakra tähendab otsetõlkes sanskriti keelest „ringi“, „rõngast“  või „ketast“. Jooga praktikate kontekstis tõlgitakse seda sõna sageli kui „(tuule)keerist“, mis peegeldab ettekujutust tšakratest kui psüühilisest (kosmilisest, elulisest) energiast – pranadest,  ja tradistioonilises hiina meditsiinis (THM) – qi energiast.

Nii jooga traditsioonis kui ka varasemas Upanishadis seostuvad tšakrad  „nadi“ süsteemiga – omamoodi analoogiga vereringele, milles tsirkuleerib prana (THM süsteemis meridiaanid). Nadid on prana kandjateks, samal ajal kui tšakrad on tsentrid selle kontsentreerimiseks ja omamoodi „releed“, mis jagavad energiat inimese organitele ja süsteemidele.

Nii võib eeldada, et organite ja süsteemide energiaga varustamise häirete korral inimorganismis on rikutud ka nende süsteemide funktsioneerimine. Kui tšakrate  õiget tööd ei taastata, siis teatud aja möödudes hakkavad organid ja süsteemid, millede eest nad vastutavad, üles ütlema, aga pikema aja möödudes algavad ka patoloogilised protsessid.

Mis siis võib rikkuda inimese energeetilise süsteemi tööd?  Ennekõike on selleks stress! Pikaajaline negatiivsete emotsioonide mõju, halb ökoloogia, alkoholi kuritarvitamine, suitsetamine ja narkomaania on põhilisteks põhjusteks.

GRV-diagnostika meetod annab võimaluse mõõta selliseid muutuseid ammu enne seda, kui nad hakkavad avalduma füsioloogilisel tasandil. See meetod mõõdab vegetatiivse närvisüsteemi (VNS) aktiivsust ja sümpaatiliste ja parasümpaatiliste süsteemide tasakaalu selles süsteemis. Vegetatiivne närvisüsteem  on olulisimaks indikaatoriks organismi reageerimisel välistele ja sisemistele teguritele – alates ilma muutusest, toiduainetes sisalduvatele kemikaalidele ja õhuhapniku omastamise effektiivsusele kuni emotsionaalsete üleelamisteni välja. Kõik need protsessid töödeldakse sümpaatilise ja parasümpaatilise  närvisüsteemi poolt läbi ning nad peegelduvad meie välise naha parameetrites – samuti ka GRV-grammi parameetrites. Spetsiaalse arvutiprogrammi abil töödeldakse andmed ning tulemus on monitoril koheselt nähtav. Kogenud spetsialist suudab nende alusel määrata patoloogia tekkimise võimaluse või juba olemasoleva patoloogia ja anda vastavad soovitused edasisteks uuringuteks.

Inimorganismil on unikaalne eneseregulatsiooni, adaptasiooni ja geneetiliselt sisseprogrammeeritud taastumise süsteem. Sellest tuleneb ka järeldus, et kui organismile luua teatud tingimused ja anda vajalik ehitusmaterjal, siis ta eelistatult taastab ennast ise.

Teadlased on kindlaks teinud, et 120 päeva jooksul võib muuta raku mälu ja sundida organismi minema tagasi optimaalse tervise olekusse, mis vastab tema  geneetiliselt määratud vanusele.

Olulisemaks süsteemiks tingimuste loomisel organismi taastumiseks võib pidada  dr.Frank Kinslow poolt välja töötatud Kvant-puudutuse meetodit, mis töötab inimese tõelise MINA tasandil ning ei saa kuidagi kahjustada kedagi. Iga inimese tõeline MINA, erinevalt tema EGO´st (väike mina), teab, mida on  inimesel vaja just sellel hetkel ja mis on talle parim. Oma töö kogemusest võin öelda, et peale Kvantpuudutuse seanssi taastub inimese energeetika täielikult ja see on mõõdetav  ka GRV-seadmega peale protseduuri.

Inimene saab oma ehitusmaterjalid toidu ja veega. Kõik teavad, millise kvaliteediga on toiduained meie kaubandusvõrgus. Kõik teavad, kuidas neid kasvatatakse ja mida nad sisaldavad. Kõik teavad, millist vett nad joovad ja millist õhku hingavad. Ainus võimalus täita ehitusmaterjali puudujääk on kasutades toidulisandeid ja puhast vett. Igaüks võib endale valida tootja ja sobiliku programmi, kuid mina soovitan pöörduda spetsialistide poole, kellel on praktilised kogemused kõigis kolmes süsteemis.

Oleg Stulov

Vaata ka : www.healyourlife.com/authors/dr-frank-j-kinslow