Bioresonants vaatlus-uuring   -  aparaat Sensitiv Imago    

Kõige olulisemad on meie tervise osas kaks asja, ja seda ei saa praegusel ajal kuidagi alahinnata: rohujuure tasand ehk parasitaarsed mikroorganismid ja organite homotoksikoosi aste. Kui nendega saab korda, siis edasi taastub tervis juba jõudsasti. Igasugused mandlite, sapipõie, emaka müoomide jne.jne. operatsioonid jäävad ära ja inimesed ei pea ennast vigastada laskma. Siit aga tulebki täpse diagnostika vajadus välja. Vajaduse ilmnedes soovitatakse Teile ka meditsiinilisi lisauuringuid (näiteks ultraheliuuring).

 Aparaat:

Euroopas sertifitseeritud ja Saksamaal valmistatud tipptehnoloogiaga aparaat Sensitiv Imago, millesse on installeeritud innovaatiliseim programm Life-Stream.

Vaatlus-uuringu teostaja: Oleg Stulov on bioenergeetik Peterburist, kes on suure osa oma teadlikust elust elu tegelenud inimeste tervise parandamisega. Viimased aastad on pühendunud bioresonantsdiagnostikale, läbinud sellealased korduvad koolitused Peterburis. 

1)Esmase vastuvõtu kestvus oleks soovitav:                                                              2,5 h ja vajadusel kauemgi.                                      Maksumus 120 EUR-i                    

                                                                                              
 2) Kordusaeg:  2 h                                                         Maksumus: 70 eur
 Töö eesti keelde tõlkimisega!

Vaatlus-uuringu kohta täpsem

 info: +372  505  5989 

Tõlk/nõustaja Liivia Valdas ( olemas sama aparaadi väljaõppe sertifikaat). 

Esmane uuring tehakse väga põhjalikult. Sensitiv imago aparaadiga saab määrata kõiki parasiite, baktereid, algloomi, seennakkusi, amööbe, viiruseid liigiti, ja mis kõige tähtsam, saab määrata nende elukate lokalisatsiooni, s.t. millises organis või organsüsteemis nad on end sisse seadnud, kas nad on aktiivsed või mitte, kui palju ja millist kahju nad on jõudnud tekitada, kui kõrge on seoses sellega ühe või teise organi homotoksikatsiooni aste ja mis kõige tähtsam: kuidas sellele kõigele antud individuaalses seisundis vastu astuda.  
Samuti on võimalik vaadata, millised parasiitide liigid on lahkunud, sest nad jätavad jälje ja seda jälge on võimalik näha ja hinnata.  
Sensitiv imago annab soovitused üheks kuni kolmeks kuuks, milliseid preparaate kasutada, siis tuleks teha uus uuring,et näha tulemusi ja aru saada, kuidas edasi liikuda. Aparaadi võimalused on ääretult suured, kõike läheks liiga pikaks kirjeldada.  
Diagnostika aparaati on sisse programmeeritud maailma suurimate (parimate) brandide tooted ja vastuvõtule tulija saab ise valida, kelle tooteid tahab testida. Lähtume inimese individuaalsusest.
Lisaks rendime vajadusel välja aparaati DeVita ja modifikatsioon DeVita-AP, mis on sigaretipaki suurune ja kaasaskantav, mõjuraadius kuni 1,5 meetrit, s.t. saab perekonnas kasutada korraga mitme inimese heaks. Tal on ligi 3000 erinevat programmi, millest Sensitiv Imago diagnoosi põhjal valime välja vajalikud ja programmeerime konkreetsele inimesele. Nende raviaparaatide seeria on parasiitide tõrjeks täiesti asendamatu, omamata maailmas analooge. Jutt käib loomulikult samuti bioresonantsaparaatidest.  

Kordusuuringust: Järgnevad diagnostikad teeme siis, kui inimene seda soovib (kas kuu, kahe või kolme pärast), siis saab vaadata muutuste dünaamikat ja määrata uusi tervist toetavaid looduslikke abivahendeid või raviaparaadirežiime. 


Aja saamiseks Tartus, Võrus, Tallinnas:
Liivia Valdas / mob. +372 505 5989
Sensitiv Imago koduleht: http://sensitivimago.com/