Siberi Tervis

Iidsete Burjaadi šamaanide tarkus on Novosibirski teadlaste poolt pandud kaasaegsesse pakendisse.

Korporatsioon Siberi Tervis asutati Novosibirskis 1996.a. ning on sellest ajast alates saanud tunnustuse nii Venemaal kui ka kaugel väljapool piire kui ilu ja tervise edendamise ja arendamise liider. Üle 3 miljoni kliendi kasutavad Siberi Tervise tooteid, mis aitavad tugevdada ja säilitada tervist. Kõik tooted on looduslikud ning valmistatakse Siberi piirkonna taimedest. Korporatsiooni oma teadusuuringud on võimaldanud välja töötada autoriõigustega tooteid, millistel ei ole Venemaal analooge. Omad tootmisliinid kindlustavad ka ettevõtte toodangu kvaliteedikontrolli. Ettevõtte omab ISO 2000:9001 kvaliteedi sertifikaati.
Siberi Tervisel on tooted, mis parandavad immuunsust, suurendavad töövõimet, puhastavad organismi jääkainetest ja parasiitidest, soodustavad maksa taastumist, tugevdavad südame-veresoonkonna-, endokriinse-, luu- ja lihaskonna süsteemide tööd ja funktsioneerimist.
Eraldi grupi moodustavad looduslikud kosmeetilised tooted, mis baseeruvad samuti siberi taimede taastaval ja ravival toimel.
Siberi Energia tooted on korduvalt hinnatud kui Parim vene toode ja 21.sajandi toode.

Vt. täiendavalt http://www.sibvaleo.info/index.html

 Liivia Valdas , tervisenõustaja tel. +372 505 5989