Organismi puhastamine. Parasiiditõrje

Trihelm
Trihelm on uusim kolmefaasiline antiparasitaarne programm, mis on ette nähtud parasiitidest tingitud soole- ja sapiteede haiguste profülaktikaks.
Trihelmi programmi eelised:
o Kolmefaasiline program annab maksimaalse effekti
o Naturaalne taimne kompleks on ohutu inimese tervisele

TRIHELM. Kuidas kasutada? Millal? Milleks?
Parasiitide levik ja mõju on ilmselt tunduvalt keerulisem ja laialdasem probleem kui me hetkel oskame ette kujutada. Ainuüksi juba seetõttu, et erinevaid inimkehas elavaid parasiite on üle 70 aga ametlikku statistikasse läheb neist 12 (Venemaa andmed). Teisalt on võimalused nakatumiseks vägagi erinevad ning paljud uuringud parasiitide avastamiseks on vägagi keerukad, mõnedel juhtudel aga pole diagnoosimismetoodikaid isegi veel välja töötatud. Seega on probleemi tõsidus ilmselt vägagi alahinnatud.
Kategooriline väide, et kõik meie kehas olevad probleemid on seotud parasiitide elutegevusega, ei pea paika. Samas on igaühel meist, vägagi reaalne võimalus nakatumiseks kasvõi omaenda lemmiklooma paitades.
Haiguse tekkimine sõltub kolmest faktorist:
1. Parasiidi liik ning lokalisatsioon
2. Nakkuse intensiivsus ja organismi sattuvate parasiitide munade hulk.
3. Organismi kaitsevõime. !Kõige tähtsam!
Parasiidi liik ja lokalisatsioon. Kas siin suudame midagi mõjutada? Ilmselt mitte.
Nakkuse intensiivsus ja organismi sattuvate parasiitide munade hulk? Natuke saab karmistada isiklikke hügieenireegleid.
Täiesti jõukohane meist igaühele on organismi vastupanuvõime tõstmine. Selleks on suur hulk erinevaid meetodeid ja vahendeid. Siinkohal aga tahaks juhtida mõtte sellele, et organismis tuleb luua parasiidivaenulik seisund – kui kõik keha süsteemid ja organid töötavad harmoonias ja üksmeeles, nagu Loodus need algselt seadnud on, siis pole parasiitidele kohta – neil pole midagi süüa. See pole ainuüksi tugev immuunsüsteem. Organismi tuleb vaadata kui harmoonilist tervikut.
Meie organism on niivõrd peenelt välja häälestatud ja kõik on kõigega omavahel seotud, et mõne organi või süsteemi või raku teistest tähtsamaks pidamine on kohatu. Kõik on tähtis! Iga rakk!
Kui kasutame immunomoduleerivaid preparaate, aga soolestik ei tööta, kas siis sellest preparaadist on kasu? Vastus on ei! Kui sööme peoga sisse vitamiine ja mineraalaineid ning maailma parimaid toidulisandeid, aga samal ajal jätkame kartulikrõpsudest ning gaseeritud jookidest toitumist ning lesime diivanil – kas meie tervis on korras? Ka see vastus on negatiivne.
Pidevas sortimendi laiendamise ja täiendamise protsessis leidis ka „Siberi Tervis“ uurimisrühm omapoolse lahenduse sellele probleemile ja see on preparaat „Trihelm“, mis on ette nähtud parasiitide profülaktiliseks tõrjeks. Kuna enamus parasiite satuvad inimorganismi läbi suu, siis on toote põhifookus suunatud parasiitidele ebasobiva keskkonna tekitamiseks just seedetraktis.

1.Faas. Soolestiku ja sapiteede puhastamine. Baaspreparaat Trihelm Formula 1 Puhtuse allikas.
Selle keeruka taimekompleksi ülesandeks on soolestiku ja sapiteede puhastamine selleks, et järgneva preparaadi mõju oleks maksimaalne. On teada, et parasiidid põhjustavad tihti sooleummistusi ja spasme sapiteedes. Kui soolestik ei ole puhas, ei pääse antiparasitaarsed ained parasiitidele ligi ning nende mõju on blokeeritud. Seetõttu peab raviskeem algama soolte ja sapiteede puhastamisega.
Trihelm Formula 1 tagab tõhusa puhastava toime kombineeritud lahtistava toime tõttu. Selle tekitavad senna, ristik, takjas ja lagritsa-magusjuur. Sapiteede puhastamisega ja sapierituse aktiveerimisega tegelevad mongoolia soojumikas(ld. Saussurea salicifolia) vk.соссюреяиволистная),erileheline linnurohi (Polygonum aviculare),naistepuna(Hypericum perforatum), kuldne jänesekõrv (Bupleurum aureum), harilik käokõrv (Helichrysum arenarium) ja pärna (Tilia cordata) õied.
Peale selle, paljud Trihelm Formula 1 komponendid hakkavad juba puhastuse etapil looma antiparasitaarset fooni, selleks, et järgnevate preparaatide mõju veelgi võimendada. Sellise toimega on soojumikas, ürt-punanupp (Sanguisorba officinalis)ja liht-naistepuna.
2.Faas. Antiparasitaarne rünnak
«TRIHELM. Formula 2 Fütopar + Formula 1
Trihelm Formula 2 koostisesse on pandud kõige tugevama antiparasitaarse toimega komponendid, milledele on võimendava ettevalmistuse teinud Formula 1s leiduvad preparaadid.
Metsiku greibi (Citrus auranticum)seemnete eksrakt – üks efektiivseimatest parasiitide vastastest vahenditest looduslike preparaatide seas, mille toimet on võimendatud hariliku soolikarohu (Tanacetum vulgare)võimsa toimega. Selle taime toime mõjutab ka sapiteedes elavate parasiitide elutegevust. Kõike seda on vaja toetada tugeva sapieritusega – selle ülesande täidab artišoki ekstrakt
Naturaalsed preparaadid tagavad vaid pisemate sooleparasiitide hukkumise, suuremate puhul aga toimub lihtsalt ajutine uimastamisefekt. Seetõttu toimubki paraleelselt 2 preparaadi Formula1 ja Formula2 manustamine, et tegutsemisvõimetud suuremad parasiidid lihtsalt „mehhaaniliselt“ väljutada.
3 faas. Taastumine ja teistkordne profülaktika
Baaspreparaat Trihelm Formula 1 + Formula 3. Enterovit
3. faasi tähtsaimaks eesmärgiks on peale agressiivset rünnakut soolestiku mikrofloora taastamine aga samuti ka pehme antiparasitaarse fooni langetamine, selleks, et vähendada parasiitide poolt eraldatavate toksiinide mõju organismile. Teisalt aga selleks hävitada need parasiidid, mis asuvad maksas, väga raskelt ligipääsetavates sapikanalites. Just nii töötab Trihelm Formula 3.
Apteegikummeli (Aibolit Chamomilla officinalis), harilikukäokulla (Helichrysum arenarium),piparmündi (Mentha piperita)ekstraktid segatuna nelgimeega tagavad tugeva sapierituse ning pehme antiparasitaarse toime. Pealeselle soodustavad need taimed kiiret soolestiku mikrofloora taastumist, mis paratamatult selle teraapiakuuri käigus kannatada saab.
KASUTUSSOOVITUSED.
Krooniliste seedetraktihaigustega inimestel pole seda skeemi soovitatav kasutada!
Täiskasvanutele: soovitatav profülaktiline sagedus, miinimum 2x aastas, sügisel ja kevadel. Kuuri kestus 16 päeva.
Päev Toode Kasutamine
1 ja2 Formula1
Puhtuse allikas. 1 kapsel 3x päevas, koos toiduga
3 kuni6 Formula1
Puhtuse allikas. 1 kapsel 2x päevas, koos toiduga
Formula 2: Fütopar 3 kapslit hommikul, 2 kapslit õhtul, koos toiduga
7 kuni14 Formula1
Puhtuse allikas. 1 kapsel 2x päevas, koos toiduga
Formula 2: Fütopar 3 kapslit hommikul, 2 kapslit õhtul, koos toiduga
Formula3: Enterovit 1 mõõdulusikatäis 4x päevas, lahustatuna vees või „Kuril Sai“ või „Aminai Em“ fütoteedes
15kuni 16 Formula3: Enterovit 1 mõõdulusikatäis 4x päevas, lahustatuna vees või „Kuril Sai“ või „Aminai Em“ fütoteedes

Tähelepanu!
1. Alati kontrollige, kas teil on vastunäidustusi tootes sisalduvate komponentide suhtes!
2. Kogu kuuri kestel jooge piisavalt vett, naturaalset mahla või taimeteed – 1,5 – 2 liitrit ööpäevas
3. Enne „Trihelmi“ tarvitamist valmistage oma organism ette. Soovituslik on alustatda teiste puhastavate protseduuridega 10-14 päeva varem. Soovituslik on kasutada fütoteesid „Aminai Em“ ja/või „Seber Nuur“ koos palsamiga Ahhaat seeriast Siberi Propolis, lahustades seda tees.
Kasutussoovitus krooniliste maksa ja seedetraktihaigustega inimestele.
Neile, kellel on krooniline maksa või mao-seedetrakti haigus pole Trihelmi kasutamine ilma ettevalmistusperioodita soovitatav!
Kuuri kestus peale ettevalmistust on 20 päeva ning vähendatud on algsed preparaadidoosid
1-4 päev:Formula1:Puhtuse allikas.— 1 kapsel 2x päevas, koos toiduga
5-9 päev:Formula1:Puhtuse allikas.— 1 kapsel 2x päevas, koos toiduga + Formula 2: Fütopar – 2 kapsel 2x päevas, koos toiduga
10-15 päev:Formula1:Puhtuse allikas.— 1 kapsel 2x päevas, koos toiduga + Formula 2: Fütopar – 3 kapslit hommiku ja 2kapslit õhtul, koos toiduga + Formula 3 – 1 mõõtelusikatäis 3x päevas lahustatuna taimetees või vees.
16-17 päev:Formula 2: Fütopar – 3 kapslit hommiku ja 2kapslit õhtul, koos toiduga + Formula 3 Enterovit– 1 mõõtelusikatäis 3x päevas lahustatuna taimetees või vees.
18-20 день: Formula 3 Enterovit – 1 mõõtelusikatäis 3x päevas lahustatuna taimetees või vees.
Trihelmi kasutussoovitus lastele:
Lastel võib Trihelmi hakata kasutama alles 7. eluaastast. Lisaks sellele, et kontrollida individuaalset talumatust tootes sisalduvate komponentide suhtes ja et poleks ägedaid mao- ja seedetrakti haigusi, tuleks silmas pidada järgmist:
1. Kindlasti teha ettevalmistav periood 10-14 päeva vältel, fütoteedega Kuril Sai ja/või Aminai Em. Lisaks palsam Ahhaat seeriast Siberi Propolis 1 teelusikatäis 2-3x päevas + Looduslik Inuliini kontsentraat 1 teelusikatäis 2x päevas
2. Kogu Trihelmi kasutusperioodi jooksul soovitatav edasi juua Kuril Sai või Aminai Em fütoteesid
3. Hoolikalt jälgida toitumisrežiimi – väga tähtis on juua piisavas koguses vett, seda selleks, et leevendada tekkida võivaid parasiitide hukuga seotud intoksikatsioonisümptomeid ja vältida vedelikuvaeguse teket organismis. Lastel kasutage preparaati Trihelm vähendatud doosides, proportsionaalselt lapse kehakaalu ja vanusega!

Päev Preparaat Kasutamine
1 -2 Formula1
Puhtuse allikas 1 kapsel 1x päevas, hommikul, koos toiduga
3-6 Formula1
Puhtuse allikas 1 kapsel 1x päevas, hommikul, koos toiduga
Formula 2: Fütopar 1 kapsel 2x päevas, hommikul ja õhtul, koos toiduga
7-14 Formula1
Puhtuse allikas 1 kapsel 1x päevas, hommikul, koos toiduga
Formula 2: Fütopar 1 kapsel 2x päevas, hommikul ja õhtul, koos toiduga
Formula3: Enterovit 1 mõõtelusikatäis 2x päevas, lahustatuna vees või taimetees.
15-16 Formula3: Enterovit 1 mõõtelusikatäis 2x päevas, lahustatuna vees või taimetees
Koostised:
Formula 1: Senna ekstrakt, erileheline linnurohi, punase päevakübara ekstrakt, kroon-magusristiku juured, ristikhein, põldosi, pohla lehed, lagritsa juur, takja juur, jänesekõrv (Bupleurum rotundifolium), liht-naistepuna, ürt-punanupu juur, pärnaõied, hariliku soolikarohu õied, hariliku käokulla õied, mustasõstra lehed, harilik soopihl, soojumika ekstrakt.
Formula 2: Soolikarohi, greibiseemnete ekstrakt, artišoki ekstrakt,
Formula 3:. Nelgi-mesi, piparmündi-, kummeli- ja hariliku käokulla eeterlikud õlid ja ekstrakdid