Puhastamine raku tasandil

"PUHTUSE ALLIKAS“ 3 x 60 kapslit Renessance Triple Set
on täiesti uuetüübiline kompleksne toode, mis töötab raku tasandil. Toode on välja töötatud „Sibirskoe zdorovie“ juures asuva teaduskeskuse teadlaste uurimistöö tulemusena, arvestades viimaseid saavutusi endoökoloogia valdkonnas. Töösse olid kaasatud veel teadlased Venemaa Ökoloogia Akadeemiast, Kliinilise ja Eksperimentaalmeditsiini Akadeemiast, Venemaa Meditsiiniteaduste Akadeemia Siberi osakonna molekulaarbioloogia ja biofüüsika instituudist.

Kuidas „Puhtuse Allikas“ töötab? Milles ta teistest samalaadsetest toodetest erineb?

Enamus samatüübilistest toodetest töötab eraldi organite tasandil (soolestik, neerud, maks). „Puhtuse Allikas“ töötab rakutasandil. Peale selle stimuleerib „Puhtuse Allikas“ samaaegselt mitut tähtsat organismi puhastusmehhanismi. See annab õiguse nimetada seda toodet kompleksseks rakupuhastussüsteemiks.
Mõistmaks kuidas toode töötab, on hea tuua üks piltlik näide. Kujutle oma organismi kui kui suurt linna, kus iga sinu rakk on üks maja. Linnas moodustuvad majadest kvartalid ja linnaosad, organismis moodustavad gruppidesse koondunud rakud algul koed ja seejärel organid. Majad linnas on omavahel ühenduses pea-, põik- ja kõrvaltänavate süsteemidega, puhta- ja reovee torudega, elektri- ja telefonikaablitega – organismi rakke ühendab rakkudevaheline vedelik, mis ühineb vere- ja lümfivooluga, sapiteed, närvisüsteem, soolestik, kuse eritus jne.

Kuidas kaasaegses linnas on võimalik hoida puhtust ja korda igas majas? Vaja on pühkida tolmu, pesta aknaid ja põrandaid, koristada tänavatelt pori ja lumi, puhastada joogi- ja reovee torustikku jne.
Sama toimub ka inimorganismis, kus tänavaid, aknaid ja torustikke asendab rakkudevaheline ruum ja tänavatel toimuvat puhastustööd asendab rakkudevahelise keskonna puhastamine. Just seda tööd teeb „Puhtuse Allika“ kompleks Formula 1.

FORMULA 1. Vastutab rakkudevahelise keskkonna puhastamise eest. Inimorganismi iga rakk on ümbritsetud rakkudevahelise vedelikuga. Rakkude vaheline vedelik uueneb pidevalt, samaaegselt juhitakse oma töö teinud vedelik koos selles lahustunud šlakkidega mööda vastavaid kanaleid organismist välja. Need võivad olla lümfiteed, sapiteed, kuseteed ja teised kanalid. Formula 1 mõjutab kõiki neid süsteeme. Formula 1 sisaldab bioloogiliselt aktiivseid ühendeid, mis stimuleerivad rakkudevahelise ruumi puhastamist.

Koostisse kuuluvad: soojumikas, punase päevakübara ekstrakt, sookail, senna, meeste-magusristik (Hedysarum neglectum), ristik, põldosi, pohla lehed, mustsõstra lehed, lagritsa juur, takja juur, harilik käokuld (Helichrysum arenarium), kuldne jänesekõrv (Bupleurum aureum), ürt-punanupp (Sanguisorba officinalis), pärna õied, hariliku soolikarohu õied (Tanacetum vulgare), liht-naistepuna, erileheline linnurohi (Polygonum aviculare)
1. Puhastus läbi soolestiku.
Jämesool omab organismi puhastusprotsessis väga tähtsat rolli, kuna sinna satub koos vee ja toiduga väga palju toksilisi ühendeid ja seal tekib erinevate reaktsioonide käigus väga palju ainevahetuse jääkprodukte, mis on vaja kiiresti organismist väljutada. Seda aitavad teha sellised Puhtuse Allika komponendid nagu: takja juured, senna ekstrakt, naistepuna, mis oma toimelt aktiveerivad soolestiku peristaltikat ja normaliseerivad soolestiku mikrofloorat.

2. Puhastus läbi maksa ja sapiteede.
Nagu teada, on maks tähtsaim organ, kus toimub erinevate kehasse sattuvate võõrainete kahjutuks tegemine . Kuid ilma sapi ja sapiteedeta oleks maks suhteliselt kasutu tegelane. Sapi ja sapiteede abil väljutatakse organismist kahjulikud ained, mille maks välja filtreerinud on.
Maksa ja sapi tööd aktiveerivad sookail, soolikarohi, naistepuna, erilehiline jänesekõrv, ürt-punanupp. Neil on ka antiparasitaarne toime.

3. Veri ja lümf on need vedelikud, mis „uhavad“ igat rakku meie organismis, viies ära kogu selle saasta, mida rakk oma elutegevusprotsessides toodab ja ka selle, mida me läbi oma suu, kopsude ja naha endasse manustame. Seetõttu on need vedelikud organismi puhastusprotsessis üliolulised. Puhtuse Allikas sisaldab selliseid vere- ja lümfiringet aktiveerivaid taimi nagu pohla- ja mustasõstra lehed, meeste-magusristik, ürt-punanupu juured, ristikhein.
4. Puhastamine läbi kuseteede.
Neerud ja kuseteed on üks tähtsamaid puhastussüsteeme, läbi mille väljutatakse oluline osa organismis tekkivaid jääkprodukte. Pohlalehed, mustsõstralehed, põldosi ja erilehiline linnurohi on need taimed, mis kuseeritussüsteemi tööle sunnib.
5. Puhastumine läbi naha
Paljud meist ei tea, et higiga koos väljub meie organismist tubli kogus šlakke. Seepärast soovitavad nii arstid kui ravitsejad külmetushaiguste puhul korralikult higistada. Selleks on preparaadi koostises pärna õied ja naistepuna.
6. Puhastumine läbi hingamissüsteemi.
Läbi bronhide ja kopsude me mitte üksnes ei hinga. Selle protsessi käigus eraldub ka suur hulk kahjulikke ühendeid, ka baktereid ja viirusi. Hingamisteede puhastamine on eriti aktuaalne linnades ja paikades, kus on suur õhusaaste. Tähelepanu oma tervisele peaksid kindlasti hakkama pöörama, juuksurid, hambaarstid, laborandid, põllumehed – kõik kes puutuvad kokku tolmu, saastunud õhuga, õlidega, olmekemikaalidega jne. Seda aitavad aktiveerida lagrits ja naistepuna.
7. Puhastumine läbi immuunsüsteemi.
Viimased uuringud on näidanud, et immuunsüsteem ei kaitse meid ainult viiruste eest, vaid tuleb toime ka paljude ohtlike keemiliste ühenditega. Formula 1-s on immuunsüsteemi aktiveerivaks taimeks punane päevakübar, sookail, naistepuna ja meeste-magusristik.

Kui olete tuttav kaasaegsete organismi puhastusmeetoditega, siis ilmselt teate ka seda, et nende puhastav potentsiaal piirdub enamasti ühe organiga ja vaatamata isegi nende headusele ja efektiivsusele jääb organipõhine puhastus natuke puudulikuks.
Selleks, et kodu oleks puhas, ei piisa sellest, et puhastame linnatänavaid. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks on tarvis ka kodu korda teha. Nii on ka organismis – et kõik laitmatult töötaks, ei piisa sellest, et rakkudevaheline ruum puhtaks saab. Vaja on rakk seest puhtaks teha!

FORMULA 2.
Rakusisene puhastus.

Formula 2 on koostatud selliselt, et aktiveerib rakusisesed fermentide tootmise protsessid ning aitab väljutada rakkudesse salvestunud šlakke ja toksiine.

Koostis: ristõieliste juurviljade ekstrakt, kink-ogamaltsa ekstrakt (Salsolacollina), kuriili tee ekstrakt (Põõsasmaran – Dasiphora fruticosa), maarjaohaka seemned (Silybum marianum), mongoolia võilille juured (Taraxacum mongolicum), siberi nulu okkad (Abies sibírica), petersellilehed, roheline tee.

Teadlased on eristanud 2 peamist fermendigruppi, mis on raku seesmisel puhastamisel olulised. Esimene grupp tegeleb otseselt toksiliste ainete kahjutuks tegemisega, muutes nende keemilist koostist. Teine grupp fermente aga muundab need ained lahustuvasse vormi, võimaldades neid rakust väljutada.
Puhtuse Allika Formula 2 arvestab erinevate fermentide toimespektritega, mis rakusisese puhtuse eest hoolitsevad. Toksiinide neutraliseerimisega tegelevad ristõieliste köögiviljad, kink-ogamalts, maarjaohaka seemned ja kuriili tee.
Teised taimed, nagu võilill, petersell, siberi nulg ja roheline tee stimuleerivad ainete väljutamist rakkudest.

Kaks eelpool kirjeldatud kompleksi aitavad meie keha rakke puhastada nii seest kui väljast, kuid ka sellest jääb väheks. Püüdke mõelda, mis oht võib meie kodu veel ähvardada, lisaks tänavatolmule ning sellele, mis meie elutegevuse tagajärjel tekib? Kes pakub, et ilm, on õigel teel! Tuul ja torm, päike ja äike, vihm ja lumi, külm ja kuum – kõik need mõjutavad meie kodu väga tugevalt. Sarnaselt majale, mõjutab kliima ning ilmastik väga tugevalt ka meie rakke. Igas sekundis toimub meie kehas tuhandeid reaktsioone ja protsesse, milles on väga tähtsaks osalejaks hapnik, mida me õhu koostises sisse hingame. Kehasiseselt toimub omakorda protsess, mida nimetatakse raku hingamiseks ja selle tagajärjel moodustub vaba hapnik ning selle ühendid. Vaba hapnik kutsub esile korrosiooni rakustruktuurides, viies sellega tasakaalust välja raku normaalse funktsioneerimise. Rikneb raku kest ja lakkavad töötamast rakku elus hoidvad mehhanismid.
Seetõttu kutsutaksegi vabu hapnikuühendeid vabadeks radikaalideks. Nad on täpselt nagu äärmuslikud poliitikud, kes oma eesmärgi saavutamiseks ei kohku tagasi mitte millegi ees – isegi mitte siis, kui see valik viib kogu organismi hukkumiseni.
Puhtuse Allikas sisalduv kompleks Formula 3 ongi suunatud kaitsma organismi nende vabade radikaalide rünnaku eest. Kui oma maja kaitseme kurja ilma eest värvi ja korrosioonivastase lakiga, siis rakkude kaitseks kasutame looduses leiduvaid erilisi aineid, mida nimetatakse ANTIOKSÜDANTIDEKS.
Kaasaegne meditsiin loeb vabu hapniku vorme ehk vabu radikaale üheks peamiseks inimese haigestumispõhjuseks, kuna nendega võitlemiseks kulutab organism suurtes kogustes energiat, kulutades kiirelt kogu energiatagavara ja kui ühes kohas energiat napib, hakkavad tööle kompensatsioonimehhanismid, ning vajalik energia võetakse ära teistest organismi protsessidest.

FORMULA 3.
Antioksüdantide kompleks.

Koostis: viinamarjaseemnete ekstrakt, vaarikalehtede ekstrakt, mustikalehtede ekstrakt, virsiku lehed, punase päevakübara kroonlehed, tüümian, kibuvitsa marjad, tsitruseliste bioflavonoidid, vitamiinid A, C ja E, tsink, seleen, vask, mangaan.

Kuidas töötavad antioksüdandid?
Esiteks – rakkude väline kaitse.Sellised antioksüdandid nagu c-vitamiin, taimsed bioflavanoidid, tüümian, kibuvitsamarjad, viinamarjaseemnete ekstrakt, mustika-, vaarika- ja virsiku lehtedest saadav aktiivaine loovad raku ümber barjääri. Nii kui raku lähedusse tekib ohtlik vaba radikaali molekul, seob antioksüdandi molekul selle endaga ja muutes selle neutraalseks.
Teiseks – rakusisene kaitse. Antioksüdantse toimega mikroelemendid nagu seleen, tsink, vask ja mangaan tungivad läbi raku kesta ning stimuleerivad rakusiseste kaitsefermentide tootmist. Need fermendid on piltlikult väljendudes nagu lõksud, mis koheselt püüavad kinni tekkivad vabad hapnikuaatomid.
Kolmandaks – rakuseinte tugevdamine. A ja E vitamiin, unikaalsed taimsed antioksüdandid, mida saadakse punase päevakübara kroonlehtedest, tungivad raku seina ja blokeerivad seal toimuvad purustavad oksüdeerumisprotsessid, mille tagajärjeks on raku kesta tekkivad „augud“.

Antioksüdandid – need on vitamiinid, mikroelemendid, vitamiinisarnased ained, mis kaitsevad organismi rakke vabade radikaalide purustava toime eest. Oksüdeerumine on aeglane põlemine, korrosioon. Kujutage ette, mis jääb alles rohetavast metsast, peale tulekahju laastavat tööd.

Tänu väga mitmekülgsele koostisele ja toimele on kompleks „Puhtuse Allikas“ tugeva ja täiusliku toimega preparaat, mis kaitseb ja hoiab puhta iga meie organismi keharaku.

Kui veelkord tulla tagasi suurlinna näite juurde, kus rakud on majad ja vere- ning lümisooned teedeks-tänavateks nende ümber, siis Puhtuse Allikas, lisaks välimisele korrale, koristab ära ka meie toad. Lisaks annab ta kaitse kurja ilma vastu ja sellega jäävad tavalised puhastusvahendid juba hätta. Erinevusi seni tuntud toodetega on aga veel. Korrakem need veelkord üle.

1. Organismi puhastamine rakutasandil.
Enamus kaasaegseid preparaate töötab organi- või protsessipõhiselt. Peamiselt maks, soolestik, lümfisüsteem jne. – puhtuse allikas mõjutab igat rakku.
2. Kolmekordne puhastus ja kaitse.
Enamus preparaate puhastab vaid rakkudevahelist keskonda, kuna bioloogilised vedelikud liiguvad ainult väljaspool rakku. Puhtuse Allikas aktiveerib ka rakusisesed puhastus- ja väljurusprotsessid, andes rakule veel lisakaitse.
3. Selge ja väljendunud ravi-profülaktiline effekt.
Preparaadid sisaldavad rikkalikult erinevaid bioaktiivseid aineid (üle 40!). Kui rakud ei pea enam ellujäämise eest võitlema jääb neil energia alles ja seda saab rakendada organismi üldiseks heaoluks. Terves ja tugevas rakus pole enam kohta probleemile ja need kaovad.
4. Pehme toime.
Puhtuse Allikas ei tekita organismis hukku ja hävingut külvavat revolutsiooni. Ei teki paanikat, et keegi läks tualetti lehte lugema, pole vaja nälgida ega pidada eridieeti, ei kutsu esile soolestiku mikrofloora muutusi, ei kaasne seda, et väljaviidavad šlakid ja toksiinid võtaksid endaga kaasa vajalikke mineraale ja vitamiine.
Toote tarvitamine ei sea piiranguid teie harjumuspärasele elurütmile.
5. Mugav ja lihtne kasutada, kuna kõik on pakendatud kapslitesse